Сасуоло изненада Юве (видео)

Ювентус и Сасуоло изиграха мач на "Алианц Стейдиъм". В двубоя от 10-ия кръг на Серия "А" двата отбора завършиха при резултат 1:2 за гостите.

Играчите на Ювентус започнаха силно в атака, но гостите успяваха да удържат фронта и няколко ситуации завършиха с вдигнат флаг за засада. Към средата на първото полувреме Сасуоло започна все по-често да изнася играта в половината на Юве. В 19-та минута силен удар на Берарди бе спасен от вратаря Перин.

В 37-та минута Дибала опита със силен удар, но топката срещна гредата. В 44-та минута опитите на Сасуоло най-после успяха и Фратези откри резултата след стрелба в левия ъгъл за 0:1. В 58-та минута и Юве имаха шанс за попадение, но ударът на Алегри бе изчистен от голлинията от Айхан.

Изравнителният гол дойде в 76-та минута след като Маккени засече с глава центриране на Дибала от свободен удар и даде своя принос за 1:1. В самия край на мача Сасуоло успя да измъкне 3 точки от Юве след като в 90-та минута Максим Лопес отбеляза гол за 1:2.