Рома с втора поредна победа в ЛК

Рома записа втора победа в груповата фаза на Лигата на конференциите. "Вълците" се наложиха с 3:0 като гост на Зоря и така добавиха нови три точки към актива си. В първия двубой италианците победиха и ЦСКА.

Резултатът в Украйна бе открит в 7-ата минута след като Ебрима Дарбо подаде на Стефан Ел Шаарауи, който се озова очи в очи с вратаря и простреля мрежата за 0:1. В 66-ата минута Браян Кристанте спечели високата топка с глава след което Крис Смолинг покачи на 2:0. В 68-ата минута Тами Ейбрахам бе изведен сам срещу вратаря и промуши топката в долния десен ъгъл на вратата за крайното 0:3.

Възпитаниците на Жозе Моуриньо са едноличен лидер с 6 точки. Втори са Бодьо/Глимт с 4, следвани от ЦСКА, който е на 3-то място с 1 точка. Зоря е последен с 0 пункта.