Юве с труден успех срещу Самп (видео)

Ювентус се наложи над Сампдория с 3:2 на "Алианц Стейдиъм" в двубой от шестия кръг в Серия А.

Пауло Дибала откри резултата още в 10-ата минута с далеч удар, завършвайки хубава атака с дейното участие на Локатели. В 43-ата Леонардо Бонучи беше точен от дузпа, а минута по-късно Мая Йошида също вкара гол, но за гостите.

През втората част се разписа и Мануел Локатели в 57-ата минута, след като се възползва от грешка на Коли. Минута преди това голмайсторът се отчете и с пропуск от добра позиция. В 83-ата минута Кандрева  успя да вкара нов гол за своя тим, а до края за повече нямаше време. Така бе оформен крайния резултат и в крайна сметка играчите на "Старата госпожа" се поздравиха с крайния успех.