Италиано: Напуснахме терена под аплодисменти

Старши треньорът на Фиорентина Винченцо Италиано коментира резултата от мача от 5 -ия кръг на италианската Серия А с Интер (1: 3).

"В продължение на 70 минути бяхме повече от поредните съперници на италианския шампион. Важно е да видите, че чашата е наполовина пълна. Изглеждахме наистина страхотно в продължение на 70 минути и напуснахме терена под аплодисментите на нашите фенове дори след поражението. Това е важно за тима и за мен.

През първото полувреме Интер на практика не уцели вратата и имахме шанс да вкараме втория гол във вратата на противника. След почивката се оттеглихме дълбоко в защита и отново поканихме Интер в мача. Разбира се, противникът е физически силен и има невероятно качество, така че трябваше да очакваме те да се бият", заяви Италиано.