Лацио измъкна точка при домакинството си на Каляри (видео)

Лацио и Каляри завършиха наравно - 2:2 в мач от 4-ия кръг на Серия А. Столичани поведоха с гол на Чиро Имобиле в самия край на първата част, а след почивката бе доста по-интересно.

Тогава гостите стигнаха до пълен обрат. Каляри стигна до изранителен гол в самото начало на второто полувреме. Разван Марин намери Жоао Педро, който с глава преодоля стража на домакините. Гостите можеха да вкарат второ попадение в средата на частта, но ударът на Найтан Нандес срещна дясната греда на Стракоша. След час игра Жоао Педро намери Балде Кейта в пеналта, като нападателя се разписа с отличен удар по земя - 1:2.

В 83-ата минута Данило Каталди овладя една топка на границата на наказателното поле и стреля много силно в горния ляв ъгъл, като не остави никакъв шанс на стража на гостите да спаси. Така "орлите" спасиха поне точка от този мач.