Мач 1000 за Моуриньо и победа за Рома (видео)

Рома продължава с безгрешния си ход под ръководството на Жозе Моуриньо. "Вълците" оглавиха класирането в Серия А, след като надиграха у дома Сасуоло с 2:1 и съхраниха своя 100-процентов актив.

В 27-ата минута ВАР отмени попадението на Доменико Берарди поради засада. Първият гол в двубоя, който бе зачетен, бе дело на Браян Кристанте. Той се разписа в 37-та минута и даде преднина на Рома. За гостите се разписа Филип Джурич в 57-та минута. В добавеното време решителното попадение бе на Стефан Ел Шаарауи и така Рома успя в последния момент да достигне победата и да оглави класирането в Серия "А".

"Вълците" са с пълен актив от 9 точки, колкото имат още Милан и Наполи, но ги изпреварват по голова разлика.