Ибрахимович се завърна с победа за Милан (видео)

Милан се наложи над Лацио с 2:0 на "Джузепе Меаца" в очаквания с най-голям интерес мач от днешната програма на третия кръг в Серия А.

В края на първата част бе доста интересно. Рафаел Леао откри резултата в 45-та минута. Голмайсторът комбинира с Ребич и след това се разписа - 1:0 на "росонерите". Това обаче не бе всичко за първата част. Малко след това Франк Кесие пропусна дузпа, отсъдена за нарушение на Имобиле срещу Кесие. Реферът се допита до ВАР, но в крайна сметка до гол не се стигна.

В 67-та минута резервата Златан Ибрахимович удвои преднината на "росонерите". За Ибра това бе първи мач от април насам. Малко по-рано той се появи като резерва и веднага попадна в списъка с голмайстори. Това е гол номер 148 в Серия А за шведа.