Наполи със страхотен обрат срещу Юве (видео)

Наполи се наложи над Ювентус с 2:1 на стадион “Диего Армандо Марадона" в най-интересния двубой от днешната програма на третия кръг в Серия А.

Двубоят започна отлично за "Старата госпожа", след като Алваро Мората откри резултата в 10-ата минута. Той отне топката на Костас Манолас и след това без проблеми се разписа за 1:0.  До края на полувремето имаше положения и пред двете врати, но в крайна сметка до ново попадение така и не се стигна.

Това се случи обаче след почивката. Матео Политано  изравни в 57-ата минута.  Шчесни не се справи добре при далечен шут на Инсиние и при добавката Политано вкара за 1:1.

В 75-ата Фабиан Руис пробва воле, което мина над вратата. Преди това Инсиние получи контузия и бе заменен принудително. Тепърва ще става ясно какво е неговото състояние.

Пет минути преди края на мача Кулибали успя да се разпише и да направи пълен обрат. До края до нов гол не се стигна и така Наполи се поздравиха с успеха.