Български национал игра при разгромна загуба от Лацио (видео)

Лацио записа категорична победа с 6:1 над Специя в първото си домакинство от новия сезон в Серия А. На ''Олимпико'' домакините бяха пълни господари на терена и още до почивката Чибо Имобиле се разписа три пъти. Преди това Даниеле Верде бе дал преднина на Специя.

Веднага след паузата Фелипе Андерсон се разписа за 4:1, а ситуацията за гостите се утежни още повече след директен червен картон на Келвин Аду в 54-та минута. Тук някъде се появи и Петко Христов, който замени голмайстора за своя тим Даниеле Верде. До края обаче ''орлите'' вкараха още два гола чрез Елсейд Хисай (70) и Луис Алберто (85).

Българският национал на гостите Петко Христов влезе в игра в 59-ата минута, но също като съотборниците си не се представи на ниво.