Интер с обрат срещу Верона (видео)

Интер спечели гостуването си на Верона с 3:1 в мач от втория кръг на Серия А. "Нерадзурите" допуснаха ранен гол, но сътвориха пълен обрат за  крайния успех.

Иван Илич откри резултата в 15-ата минута, наказвайки грешка на Ханданович. След почивката грандът от Милано стигна до своето. Две минути след началото на втората част "нерадзурите" успяха да изравнят. Иван Першич изпълни дълъг тъч в наказателното поле, където Еди Джеко успя да отклони с глава, а Лаутаро беше оставен непокрит и съумя да засече с глава във вратата на Монтипо - 1:1.

В 83-ата минута Кореа осъществи мечтан дебют за Интер. Отлично подаване на влезлия като резерва Артуро Видал изведе Дармиан отдясно. Бранителят центрира и Кореа се извиси и с глава отлично насочи топката, като не оспави шансове на Монтипо - 2:1.

В добавеното време Интер стигна до още един гол, а Кореа отново изпъкна. Николо Барела комбинира с аржентинеца, който овладя пред наказателното поле и с прецизен удар отбеляза втория си гол за крайното 1:3.