Рома с грешна стъпка у дома, Удинезе мачка Палермо като гост

Рома победи Парма с 2:1 на своя "Стадио Олимпико". Римските "вълци" поведоха с гол на звездата на отбора Франческо Тоти в 19-ата минута, от дузпа. Жуан в 36-ата минута покачи на 2:1. Гостите намалиха чрез Амаури, 15 минути преди края. И отново той вкара за крайното 2:2 в 79-ата минута.

В другите срещи от серия "А", Удинезе разгроми като гост Палермо с 7:0. Четири гола отбеляза Санчес в 19-ата, 28-ата, 41-ата и и 48-ата минута, а още три добави Ди Натале в 10-ата, 41-ата и 60-ата от дузпа.

При резултат 2:2 завърши двубият между Бреша и Лече. Карачоло даде преднина на домакините в 17-ата, а само минута по-късно Дзоболи покачи на 2:0 за Бреша. Въпреки това гостите успяха да изравнят. След половин час игра Корвиа намали резултата, а 20 минути преди края Мунари оформи крайното Бреша - Лече - 2:2.

Каляри победи Лацио с минималното 1:0. Диаш си отбеляза нелеп автогол и това бе достатъчо за до донесе успех за домакините.

Със същият резултат Чезена се справи с Киево. На домакините им бяха нужни 90 минути за да извоюват победата. Единственият гол в срещата бе дело на Хименес в 90-ата минута, от дузпа.

В Бари, едноименния тим завърши наравно 1:1 с Фиорентина. В 21-ата минута Джилардино откри резултата. Гостите водеха до 87-ата минута, когато Джезал изравни за крайното Бари - Фиорентина - 1:1