Интер изхвърли Кротоне от Серия А - нерадзурите докосват титлата (видео)

Интер се наложи с 2:0 при визитата си на Кротоне  в среща от 34-ия кръг на Серия А. Домакините играха добре и затрудниха гранда от Милано, който обаче в крайна сметка се поздрави с успеха. Таза загуба означава, че Кротоне със сигурност изпада от Серия А.

Стефано Сенси пропусна две добри възможности в самото начало на мача, а в средата на първата част Лукаку нацели греда. Малко преди почивката и Лаутаро Мартинес нямаше късмет и също нацели греда.

Кристиан Ериксен беше точен в 69-ата минута. Резервата се разписа  с изстрел извън наказателното поле. В края на мача Хакими оформи крайния резултат в мача.

Хората на Антонио Конте спечелиха и сега ще чакат с нетърпение мача в неделя. Ако Аталанта не надвие Сасуоло, “нерадзурите" вече ще са шампиони.