Интер допусна втора грешна стъпка по пътя към титлата в Серия А (видео)

Специя на Андрей Гълъбинов взе точка от лидера Интер в Серия А след 1:1 в двубой от 32-ия кръг на Калчото. Българският национал се появи в игра в 62-ата минута. Тогава вече бяха паднали и двата гола.

Двубоят стартира отлично за домакините, които откриха резултата в 12-ата минута, когато Диего Фариаш овладя избита топката и от границата на наказателното поле реализира в средата на вратата.

В 38-ата Николо Барела пробва техничен удар, който се оказа неточен. Минута по-късно Ашраф Хакими центира във вратарското поле, Салва Ферер не успя да изчисти добре топката, а Перишич я добута във вратата за 1:1.

След почивката също бе интересно.

В 84-ата минута Хакими подаде към Лукаку, който вкара топката във вратата на Специя, но попадението не бе зачетено заради засада, потвърдена и с ВАР.

Тимът на Антонио Конте е лидер в класирането на италианския шампионат с 76 точки. Втория Милан е с десет по-малко. Специя е на 15-а позиция с 33 точки.

Три минути след това и Лаутаро Мартинес вкара, но отново засада не позволи на Интер да поведе в резултата.