Юве с обрат срещу Парма (видео)

Ювентус победи Парма с 3:1 в мач от 32-ия кръг на Серия А. "Бианконерите" трябваше да правят обрат, след като Гастон Бругман откри резултата в 25-ата минута. Бругман стреля директно от пряк свободен удар и прати топката в мрежата на Буфон за 1:0.

Малко преди почивката, при един корнер, равенството бе възстановено. Матайс де Лихт свали с глава към Алекс Сандро, който вкара за 1:1.

"Старата госпожа" продължи натиска си и в началото на второто полувреме и бързо стигна до втори гол. В 47-ата минута Хуан Куадрадо центрира отдясно, Дибала се размина с топката, но тя стигна до Алекс Сандро, който с глава я насочи във вратата за 2:1.

В 68-ата минута торинци стигнаха до трети гол. При центриране от корнер Де Лихт се извиси над защитата и вкара за крайното 3:1.

С победата торинци се изкачиха до третата позиция в таблицата с 65 точки, на 1 зад втория Милан