Торино със страхотен обрат срещу Рома (видео)

Торино се наложи над гостуващия Рома с 3:1 в мач от 31-ия кръг на Серия А. Гостите първи вкараха гол, като негов автор бе Борха Майорал в третата минута. Испанският нападател получи атрактивен пас от въздуха от сънародника си Педро и с удар по земя от близко разстояние преодоля сръбския страж Ваня Милинкович-Савич. "Вълците" запазиха преднината си до почивката и явно решиха, че този мач вече е спечелен.

През втората част обаче домакините се пребориха и направиха страхотен обрат. Антонио Санабрия наказа бившия си тим в 57-ата минута. Той бе точен с глава, засичайки центриране на Кристиан Ансалди. Обратът бе факт с попадение на резервата Симоне Дзадза, който бе точен за 2:1 в 72-ата. Друга резерва - Томас Ринкон добави още един гол във втората минута на добавеното време и по този начин оформи крайния резултат. Малко по-рано появилият се в игра за Рома като резерва Амаду Диавара получи втори жълт картон. Той си заработи два жълти картона в рамките на 10 минути и напусна терена малко по-рано от останалите играчи.