Рома удари Болоня, Антов с втори мач за своя тим (видео)

Българският бранител Валентин Антов игра повече от 30 минути за Болоня при поражението с 0:1 от Рома като гост. Родният защитник влезе в игра в 61-ата минута на мястото на Лоренцо Де Силвестри. Тогава вече "вълците" водеха в резултата.

Единственото попадение отбеляза Борха Майорал в 44-ата минута. Тогава нападателят се възползва от лоша намеса на Данило, за да излезе сам срещу Лукаш Скорупски. Испанецът мина покрай вратаря и прати топката в мрежата му. Хората на Синиша Михайлович обаче могат да съжаляват, тъй като създадоха доста положения, но днес нападателите на тима просто нямаха късмет.

Иначе Антов демонстрира добри изяви във втория си мач за Болония. Любопитно е да се отбележи, че специално срещу Рома, това е трети двубой на българския национал. В предишните два Антов игра за ЦСКА при равенството - 0:0 на "Олимпико" и победата с 3:1 на "Васил Левски".