Интер с трудна победа над Сасуоло (видео)

Интер се наложи над гостуващия Сасуоло с 2:1 на "Сан Сиро" в отложен мач от 3-ия кръг на Серия А.

Точно 10 минути бяха необходими, за да бъде открит резултата. Йънг центрира перфектно, като намери Лукаку, а белгиецът отклони топката с глава за 21-ия си гол в Серия А от началото на сезона.

Вторият гол за домакините падна чак в 67-ата минута. Играчите на Сасуоло искаха дузпа, след като Де Фрай задържа за фланелката Расподори и гостите протестираха. Играчите на Интер обаче успяха да направят добра контраатака, като топката стигна до Лукаку, който я задържа и намери Лаутаро Мартинес, който вкара за 2:0. Все пак се стигна до намесата на ВАР, като реферът реши да не дава дузпа и съответно - зачете гола.

Пет минути преди края Траоре преодоля Ханданович с красив удар и успя да намали резултата. За повече обаче гостите нямаха сили.