Наполи удари Кротоне в мач със седем гола, Фиорентина с реми (видео)

Наполи и Кротоне направиха доста добър мач, като "небесносините" се наложиха с 4:3 в Неапол в мач от 29-ия кръг на Серия А.

Домакините поведоха с два гола на Инсиние (19") и Осимен (22"), но Сими (25") намали. Мартенс изравни в 34-ата минута, а след попадения отново на Сими (48") и Месиаш (59") резултатът бе изранен. Ди Лоренцо вкара победния гол за домакините в 72-ата минута.

По този начин хората на Дженаро Гатузо зае 4-ото място с 56 точки. Кротоне пък е на дъното на класирането с 15 пункта.

В друг интересен мач Джноа и Фиорентина не успяха да излъчат победите - 1:1. Дестро откри резултата след 13 минути игра, а десет минути след това Влахович изравни. В 51-ата минута реферът показа червен картон на Франк Рибери и така задачата на "виолетовите" за трите точки стана непосилна.