Късен гол лиши Рома от трите точки срещу Сасуоло (видео)

Рома на два пъти повеждаше на Сасуоло, но в крайна сметка двата тима завършиха наравно - 2:2 в среща от кръга на Серия А.

В 25-ата минута "вълците" поведоха. Те получиха право да изпълнят дузпа, отсъдена за нарушение на Марлон срещу Карлес Перес. Зад топката застана Лоренцо Пелегрини, който превърна дузпата в гол - 1:0.

Резултатът стана 1:1 в 57-ата минута. Джуричич игра с глава след центриране от корнер и Траоре почти от голлинията с гърди изравни резултата.

20 минути преди края Спинацола проби отляво и опита пас към свой съотборник. Топката достигна до Бруно Перес и бразилецът с точен шут успя да порази целта.

Пет минути преди изтичането на 90 - Распадори получи топката пред вратата на Рома и с удар по земя с лекота направи резултата 2:2. Така Рома ще се задоволи само с точка от този двубой, като тимът се смъкна на седмо място в класирането с 51 точки. С 52 на шеста позиция излезе градският съперник на "джалоросите" Лацио. Сасуоло пък заема девето място с 41 точки.