Късен гол спаси трите точки за Лацио срещу Кротоне (видео)

Лацио победи Кротоне с 3:2 в двубой от 27-ия кръг на италианската Серия А, като по този начин се доближи само на четири точки до Топ 4. “Орлите" се представиха слабо в защита и щяха да изпуснат победата, но попадението на Фелипе Кайседо в 84-ата минута им донесе успеха.

Кайседо, който е в предпоследната година от договора си с Лацио, вкара решаващия гол в 84-та минута. Той си вдигна топката след пас на Гонсало Ескаланте в наказателното поле и я изпрати в топовен шут в мрежата на гостите от Кротоне.

Иначе Лацио повеждаше още два пъти в мача. Първо стори това чрез Сергей Милинкович-Савич (14'), но Симеон Нванкво изравни в 29-ата. Луис Алберто даде нова преднина на домакините преди почивката, но пет минути след нея Нванкво пак изравни, този път от дузпа.

Фелипе Кайседо отбеляза победния гол в 84-ата минута.

За "орлите" това бе първи успех след три поредни загуби във всички турнири. Отборът на Симоне Индзаги е седми в класирането и изостава на 4 точки от градския си съперник Рома, който е четвърти.