Лацио си отмъсти на Аталанта (видео)

Лацио си отмъсти на Аталанта за отпадането от турнира за Купата на Италия. Само 4 дни по-късно "римсите отли" се наложиха над този съперник с 3:1, при това като гости в мач от 20-ия кръг на Серия А.

Само три минути бяха необходими, за да бъде открит резултата. Марушич бе точен за своя тим, а 6 минути след началото на второто полувреме авансът на Лацио бе удвоен след гол на Кореа.

Аталанта имаше своите възможности и върна напрежението и интригата в двубоя, след като Пашалич вкара в 79'. Все пак, опитите на домакините бяха напълно прекършени в 82-ата минута, когато авансът от 2 попадения за гостите бе възстановен след гол на Мурики.

Сега Лацио е на 5-то място с 37 точки, колкото има и Рома. Веднага след тях е Аталанта - 6-та позиция с точка по-малко.