Лопес е разочарован от равенството с Интер

Вратарят на Рома Пау Лопес заяви, че римският тим е разочарован от равенството в домакинския мач от 17-ия кръг на италианската Серия А с Интер (2: 2). Домакините изравниха резултата в 86-ата минута на срещата.

"Имаше нещо нередно в съблекалнята. Винаги е приятно да вкараш в последните минути, но сега  се случи нещо странно, искахме да спечелим и съжаляваме за загубените минути през второто полувреме. Играхме добре през първото полувреме, но през второто не бяхме така нстроени.

Винаги се опитвам да бъда напълно подготвен. Знам, че играя за голям клуб. Положих много усилия, за да бъда тук, и няма да се откажа заради неправилна игра. Бих искал да остана и да постигна отлични резултати с Рома", заяви Лопес.