Късен гол спаси точката за Наполи срещу Торино

Наполи и Торино не излъчиха победител в двубой от 14-ия кръг на Серия А. Двата отбора направиха 1:1 в Неапол.

Двата тима изиграха сравнително скучно първо полувреме, но след почивката стана доста по-интересно, а и тогава паднаха двете попадения.

В 56-ата минута гостите откриха резултата. Армандо Ицо бе най-съобразителен и изпрати топката точно до лявата греда. Срещата вървеше към успех за Торино, но в добавеното време на мача Пьотр Желински центрира топката на Лоренцо Инсиние в наказателното поле, който хладнокръвно стреля, за да намери десния ъгъл за крайното 1:1.

По този начин "небесносините" се наредиха на 5-ото място в класирането с актив от 25 точки. "Биковете" пък ще зимуват на дъното с едва 8 пункта.