Рома с реми срещу Сасуоло преди двубоя с ЦСКА (видео)

Рома и Сасуоло не успяха да излъчат победител и завършиха при резултат 0:0 в мач от 10-и кръг на италианската Серия А. "Вълците“ играха с човек по-малко от 40-ата минута, след като с втори жълт картон бе изгонен Педро. Той събори Максим Лопес при скоростна атака на Сасуоло и получи жълт картон, който му бе втори и съответно бе изгонен.

Въпреки това домакините имаха по-чистите ситуации, но пропуски направиха Един Джеко и Хенрих Мхитарян.

В 59-ата минута гредата спря удар на Джеко от близко разстояние. В 75-ата появилият се малко по-рано на терена Лукаш Хараслин прати топката в мрежата на домакините с чудесен шут от дистанция, но и неговият гол беше отменен след преглеждане с ВАР - този път заради засада.

Сасуоло е четвърти с 19 точки, а с една по-малко Рома е пети.