Ювентус стъпи накриво срещу Беневенто (видео)

Беневенто и Ювентус завършиха наравно при резултат 1:1 на "Чиро Вигорито" в двубой от 9-ия кръг на Серия А. Юве бяха без голямата си звезда Кристиано Роналдо в днешния двубой и вероятно това се отрази на резултата.

Алваро Мората откри резултата, разписвайки се в 21-ата минута. Той получи дълъг пас от Киеза, финтира Артур Йоница и прати топката в далечния долен ъгъл на вратата.

В добавеното време на първата част Гаетано Летиция шокира "Старата госпожа". Той бе точен с прецизно воле в далечния долен ъгъл на вратата - 1:1.

След почивката Мората и Дибала бяха близо до гола, но техни удари не успяха да попаднат в целта.

Юве остава на 5-а позиция с 16 точки от 8 мача, като след кръга може да се свлече чак до 8-ата позиция, ако Наполи, Аталанта и Лацио вземат своите двубои. За тима предстои мач срещу Динамо Киев в Шампионска лига (2 декември), след което градско дерби срещу Торино (5 декември).