Класика за Интер срещу Сасуоло (видео)

Интер записа класически успех с 3:0 при визитата си на Сасуоло на "Мапеи" в мач от 9-ия кръг в Серия А. Интригата приключи след 15 минути игра.

Алексис Санчес (4') откри резултата с ранен гол. В 14-ата минута Артуро Видал пробва силен удар паралелно на вратата, а топката се отби в тялото на Кирикеш и се озова в неговата врата.

След час игра Роберто Галярдини със страхотен удар направи резултата класически. В 67-ата Алексис опита воле, което обаче се оказа неточно. До края резултатът остана непроменен, а попадение на Ромелу Лукаку беше отменено за засада.

С успеха Интер събра 18 точки и се изкачи на 2-ро място в класирането. Сасуоло има същия актив, но заема 3-та позиция. В следващия кръг Болоня гостува на "Джузепе Меаца", а "неровердите" имат визита на Рома.