Наполи приземи Аталанта (видео)

Лидерът в Серия "А“ Аталанта допусна тежка загуба с 1:4 при визитата си на Наполи в двубой от 4-ия кръг на шампионата. Домакините убиха интригата още през първата част, вкарвайки четири безответни гола. Ървинг Лозано разпечата вратата на "бергамаските“ в 23-ата след асистенция на Ди Лоренцо, а само четири по-късно мексиканецът огорчи за втори път гостите.

След още три минути другото крило на домакините в мача - Матео Политано, също беше точен с топовен шут отдалече. В 43-ата удар от вратата на Давид Оспина стигна до Виктор Осимен, който пък от голяма дистанция реализира първия си гол с екипа на тима.

След почивката темпото на игра видимо спадна. Това спомогна на Аталанта да стигне все пак до почетен гол, който беше дело на появилия се като резерва Ламерс в 72-ата.