Красив гол донесе успеха на Рома над Удинезе

Рома записа минимална победа над Удинезе в мач от третия кръг на Серия А. "Вълците" се наложиха с 1:0, а красивото попадение за успеха бе дело на Педро в началото на втората част.

Единствено липсата на късмет попречи на Един Джеко да открие резултата още през откриващите 45 минути. Все пак 10 минути след подновяването на играта след почивката, Педро получи подаване при атака на Рома на скорост, направи няколко крачки и стреля мощно, топката се отклони в левия страничен стълб на вратата на Удинезе и влетя неспасяемо в мрежата за 0:1.

Това бе първи успех за Рома от началото на кампанията. В същото време тимът от Удине регистрира трето поредно поражение и зае предпоследното място във временното класиране.