Рома взе своето срещу Верона

Рома се настани все по-убедително на 5-тото място в класирането на Серия А, след като победи отбора на Верона с 2:1.

В 8-мата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа, след като Алън Емпереур направи нарушение срещу Пелегрини. Зад топката застана Верету, който бе точен и вкара за 1:0. В добавенто време на първата част "вълците" направиха много красива атака, при която Леонардо Спинацола центрира на главата на Джеко и таранът реализира своя гол номер 15 през сезона.

Веднага след почивката интригата се завърна. Дзакани асистира, а Песина отклони топката с пета и показа, че Верона няма да се предаде - 1:2. Рома обаче продължи да е по-активният отбор и Джеко пропусна от удобна позиция, стреляйки в аут. Така "вълците" се поздравиха с победата.