Интер с обрат срещу Торино и си върна второто място в Серия А

Интер обърна Торино с 3:1 в Милано и се върна в битката за титлата. "Нерадзурите" вече са с 68 точки и изостават с осем от Ювентус и първото място. До края на сезона в Италия отават шест кръга.

В 17-ата минута Андреа Белоти даде преднина на гостите, която се запази до почивката.  Ханданович направи рядко срещана грешка за вратар от неговата класа. Словенецът улови топката след центриране от корнер, но я изпусна в краката на Белоти, който това и чакаше, за да вкара - 1:0.

След почивката обаче нещата се промениха. В 48-ата минута Интер изравни. Тогава Лаутаро Мартинес върна с глава топката към Ашли Йънг, който вкара за 1:1. Три минути след това Алексис Санчес подаде на Годин и уругваецът вкара своя първи гол за "нерадзурите" в Серия А.

В 61-ата минута Лаутаро стреля, топката се отклони от играч на Торино и влетя в мрежата на Сиригу за 3:1. Малко след това "биковете" можеха да върнат едно попадение, но Белоти натресе гредата.