Интер с разгромен успех срещу Бреша (видео)

Интер постигна най-изразителната си победа за сезона, побеждавайки с 6:0 гостуващия Бреша в двубой от 29-ия кръг на Серия А. “Нерадзурите" не бяха вкарвали толкова много попадения в официален мач от 12 март 2017 г., когато разбиха със 7:1 Аталанта на своя стадион.

Футболистите на треньора Антонио Конте си решиха мача още през първото полувреме след голове на Ашли Йънг (5'), Алексис Санчес от дузпа (20') и Данило Д'Амброзио (45'). През втората част по едно попадение добавиха Роберто Галярдини (52'), Кристиан Ериксен (83') и Антонио Кандрева (88').

В крайна сметка Интер вече е с 64 точки и се намира на третото място в класирането, с 4 по малко от втория Лацио и 8 от лидера Ювентус. Бреша пък продължава да копае дъното с 18 пункта.