Интер се провали срещу Сасуоло

Интер и Сасуоло завършиха наравно - 3:3 на "Джузепе Меаца" в среща от 27-ия кръг на Серия А.

Срещата беше много интересна, като предложи доста голове и интересни положения. "Неровердите" поведоха в 4-ата минута чрез Франческо Капуто. Филип Джуричич с чудесен пас в коридор изведе Капуто, който сам срещу Самир Ханданович не сбърка за 1:0.

След шокиращия старт тимът от Милано стигна до обрат, като това стана малко преди почивката. Ромелу Лукаку вкара от дузпа в 41-ата минута, а малко след това се стигна  и до попадение на Кристиано Бираги.

След почивката отново бе интересно. В 81-ата минута Доменико Берарди вкара от нов наказателен удар за 2:2. В 86-ата минута Борха Валери отново изведе домакините напред, но 180 секунди по-късно Джанджакомо Маняни донесе точката за Сасуоло.

В крайна сметка Интер е с 58 точки и може да допусне по-голямо изоставане от Ювентус (66) и Лацио (62), който след малко гостува на Аталанта. Гостите се намират на 12-та позиция с 33 т.