Милан и Верона подeлиха по точка

Милан и Верона не успяха да излъчат победител, завършвайки при резултат 1:1 на "Сан Сиро" в мач от 22-ия кръг на Серия А. И двете попадения паднаха през първия половин час игра. В 13-ата минута Давиде Фараони откри резултата. Това стана при центриране на Матиа Дзакани - Фараони изскочи иззад гърба на Тео Ернандес и прати топката в мрежата за 1:0

Хакан Чалханоглу (29') изравни. Той се разписа след добро изпълнение на фаул и с помощта на рикошет - 1:1. Малко след това Анте Ребич можеше да направи обрата пълен, но пропусна чудесна възможност за това.

След почивката имаше положения и пред двете врати, но до нов гол така и не се стигна. В 52-ата минута Песина беше близо до попадение, тъй като негов удар с глава срещна страничната греда. Десет минути след това странична греда помогна на Донарума - този път след силен удар на Дзакани.

В 67-ата минута Амрабат си изкара червен картон за груб фаул срещу Саму Кастийехо. Реферът се допита до ВАР, преди да изгони играча.