Късен гол спаси трите точки за Милан срещу Удинезе

Милан се наложи над гостуващия Удинезе с 3:2 в среща от 20-ия кръг на Серия А. Цял мач за "росонерите" изигра Златан Ибрахимович, но този път той не успя да се разпише.

Йенс Ларсен беше точен в 6-ата минута, след като се възползва от сериозна грешка на Донарума. Вратарят излезе неразчетено извън наказателното поле, като позволи на датчанина да се разпише от малък ъгъл. Голът е негов първи за този сезон.  След почивката паднаха останалите голове.

В 48-ата минута обаче Конти центрира ниско и по земя в наказателното поле, а Ребич засече топката и я прати в противниковата мрежа за 1:1. В 72-ата минута Ернандес бе точен с удар от воле и направи обратът пълен. Ласагна изравни в 85-ата минутa след удар с глава и по всичко изглеждаше, че ще донесе точна на тима си.

Ребич обаче имаше последната дума, като той се разписа в добавеното време с хубав удар, носейки пълния комплект от точки на "росонерите".