Юве вкара само 4 на Удинезе

Ювентус се наложи над Удинезе с 4:0 в 1/8-финален двубой за Купата на Италия, който се игра в Торино. Гонсало Игуаин откри резултата в 16-ата минута. Той размени подавания с Дилаба и бе изведен на отлична позиция и нямаше как да сбърка - 1:0.

Дибала удвои от дузпа в 26-ата минута, а тя бе отсъдена след като Николас извърши нарушение срещу Бернардески. В 41-ата минута Бентанкур нацели греда. Доминацията на "Старата госпожа" продължи и след почивката. В 54-ата минута гол на Игуаин бе отменен след намесата на ВАР заради засада. 4 минути след това топката отново попадна във вратата на Удинезе и този път бе зачетен. Дибала бе точен с много красив прехвърлящ удар и така резултатът стана класически.

Дъглас Коста от дузпа реализира четвъртото попадение в 61-ата минута. Десет минути преди края и Ругани удари греда.