Интер и Аталанта с незадоволително реми

Интер и Аталанта не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно при резултат 1:1 на “Джузепе Меаца" в двубой от програмата на 19-ия кръг в Серия А.

Лаутаро Мартинес (4') откри резултата с ранно попадение. Последваха пропуски и пред двете врати, като най-интересно бе в 22-ата минута, когато топката бе избита от голлинията, след изстрел на Лаутаро. След почивката също бе интересно. В 55-ата минута резервата Руслан Малиновски нацели страничната греда с мощен шут.

"Нерадзурите" се пропукаха в 75-ата минута, когато Госенс се справи с опеката на Антонио Кандрева и изравни, носейки точката на гостите.

На този етап Интер е 1-ви с 46 точки, но Ювентус все още не са играли мача си от този кръг. Аталанта са 4-ти с 35 пункта, но и те могат да бъдат изместени.