Болоня се добра до равенство срещу Фиорентина

Болоня спечели точка при домакинството си срещу Фиорентина и двата отбора завършиха наравно 1:1 в среща от 18-ия кръг в италианския шампионат. Гостите поведоха в резултата в 27-ата минута с шут от въздуха на Марко Бенаси. Фиорентина на няколко пъти можеше да реши всичко в двубоя след бързи контри, но нападателите на "виолетовите" направиха пропуски.

Така се стигна до последната минута от добавеното време. Звездата на домакините Орсолини сътвори нещо рядко срещано и въпреки малкия ъгъл пред себе си, стреля мощно. Кълбото изненада вратаря Драговски и се оплете в мрежата му за крайното 1:1.

В следващия кръг Болоня гостува на Торино, докато Фиорентина ще има идеалния шанс да сложи край на несполуките си срещу последния СПАЛ,