Късен гол спаси трите точки за Лацио срещу десет от Бреша

Лацио донесе радост на феновете си и на старта на 2020-та година. "Орлите" се наложиха с 2:1 при визитата си на Бреша в среща от 18-ия кръг на Серия А.

Звездата на домакините Марио Балотели откри резултата в 18-ата минута. Срещата вървеше добре за Бреша, но пет минути преди почивката Андреа Кистана получи червен картон и бе изгонен. Това обърна везните и Чиро Имобиле изравни от дузпа в 42-ата минута.

След почивката "римляните" търсеха гола, а той падна чак в добавеното време. Тогава в герой за своя отбор отново се превърна Чиро Имобиле, който донесе радост на препълнения до краен предел сектор с гостуващи фенове.

Поредната победа остави Лацио на трета позиция, като вече тимът има 39 точки на сметката си. Бреша остава на 18-та позиция с едва 14 пункта.