Балотели дебютира за Бреша, но Юве взе своето

Ювентус поне временно се завърна на първо място в Серия А след победа с 2:1 над Бреша като гост. В отсъствието на контузения Кристиано Роналдо, шампионите стигнаха трудно до успеха срещу новака в елита, като осъществиха пълен обрат.

Марио Балотели отбеляза завръщането си в калчото с екипа на Бреша, но не успя да впечатли. Въпреки това, домакините откриха още в 4-ата минута със силен удар на Алфредо Донарума. Всичко вървеше по план за Бреша, като тимът бе близо до това да затвори полувремето с гол аванс. Това обаче не се случи, тъй като пет минути преди почивката, след центриране от корнер, Леонардо Бонучи скочи заедно с Джон Чансейор, а националът на Венецуела не се ориентира добре и си вкара автогол - 1:1.

След малко повече от час игра обратът бе факт. Миралем Пянич се оказа на точното място след отбила се топка удар от фаул на Дибала. Босненецът насочи силно между купа от играчи, а това се оказа фатално за видимостта на Йоронен и спомогна за крайното 1:2.

"Бианконерите" са на върха в класирането с 13 т. от 5 мача, но Интер ги следва с 12 и с мач по-малко.