Рома с късна победа в Болоня

Рома записа труден успех с 2:1 при визитата си на Болоня в мач от 4-ия кръг на Серия А. Домакините бяха близо до точката, като малко преди края резултатът бе равен. Като цяло всичко най-интерсно в днешния двубой се случи малко след почивката.

Александър Коларов даде аванс на "вълците" в 48-ата минута, след супер изпълнение на фаул. Шест минути след това Сансоне изравни от дузпа. "Римляните" все пак стигнаха до трите точки, при това с човек по-малко. Победният гол бе дело на Един Джеко с глава в 94-ата минута, а пет минути преди края на редовното време Джанлука Манчини бе изгонен от рефера за втори жълт картон.

В крайна сметка Рома събраха 8 точки и излизат на 4-о място във временното класиране, докато "синьо-червените" са с точка по-малко.