Аталанта си спечели точка, а Юве вдигна титлата пред феновете си

Ювентус и Аталанта не излъчиха победител в срещата помежду си от 37-ия кръг в Серия А. Мачът на "Ювентус Стейдиъм" приключи при резултат 1:1.

Резултатът бе открит от Иличич след 33 минути игра, като това бе и единственото попадение за началните 45 минути на мача. Марио Манджукич изравни в 80-ата минута. Така бергамаските излязоха на 3-ото място пред Интер и Милан в битката за Шампионската лига.

Юве пък поне не разочарова феновете си в последния си домакински мач за сезона, след който “бианконерите" получиха и Скудетото. Титлата си днес отпразнува и женският тим на "Старата госпожа". Освен това с последно сбогом с тифозите в този мач си взеха треньорът Масимилиано Алегри и ветеранът Андреа Бардзали, които се разделят с клуба през лятото.