Спалети: С радост бих останал в Интер сто години

Старши-треньорът на Интер Лучано Спалети коментира резултата от мача с Ювентус от  34-ия кръг на италианската Серия А. Срещата се проведе в Милано на стадион "Сан Сиро" и завърши при  резултат 1: 1.

"Интер контролираше играта през първото полувреме, но винаги е трудно да се отбележи гол. През второто полувреме Ювентус беше по-агресивен, а ние намалихме качеството на играта си, прекалено често губехме топката. Веднага след като са получиха малко свободно място, те вкараха играта в правилната посока за тях.

И двата отбора искаха да спечелят, получи се  интересен мач. Защитата не е нашата сила. Интер трябва винаги да върви напред. Можехме и трябваше да спечелим, но накрая можехме да загубим. Отборът все още не разполага със зрялост и баланс.

Моето бъдеще? Клубът ще реши. С удоволствие бих останал в Интер 100 години, но ръководството избира това, което е най-добро за клуба, а това е правилното", заяви Спалети.