Роналдо лиши Интер от трите точки в интересно дерби

Интер и Ювентус завършиха наравно при резултат 1:1 в дербито от кръга на Серия А. Раджа Наинголан даде аванс на гранда от Милано със страхотен гол в 7-ата минута. Халфът засече топката от воле доста извън наказателното поле и ударът му по диагонала прониза Шчесни.

В 62-ата минута Кристиано Роналдо възстанови равенството. Португалецът получи много добро подаване с пета от Миралем Пянич и с премерен удар в долния десен ъгъл възстанови равенството. Малко преди гола CR7 пропусна да се разпише от добра позиция. До края имаше още положения, но до нов гол не се стигна.

Иначе двубоят бе по-важен за Интер, които имаха нужда от победата. Юве вече си гарантира златните медали, а “нерадзурите" в момента се намират на 3-ото място в таблицата с 62 точки, но зад гърба им има цели три отбора, които само чакаха тази грешка. Милан и Аталанта тепърва ще играят мачовете си от този кръг.