Милан загуби две точки срещу Парма (видео)

Отборите на Парма и Милан завършиха наравно - 1:1 в среща от 33-ия кръг на Серия А. "Росонерите" могат да съжаляват, тъй като бяха близо до победата, но допуснаха попадение в своята врата в самия край. Всъщност и двата гола паднаха в последните 20-тина минути на срещата.

Трябва да се отбележи и едно страхотно изпълнение в 19-ата минута, когато Антонино Бариля пробва задна ножица, като в резултат на това топката мина на сантиметри от гредата.

Иначе в 69-ата минута Саму Кастийехо откри резултата в полза на “росонерите", след като засече с глава остро центриране на Сусо. В 73-ата и Кутроне се разписа, но с помощта на ВАР попадението му беше отменено заради засада на асистиралия му Пьонтек. Две минтути преди края Парма стигна до изравнителен гол чрез Бруно Алвеш, който фиксира крайния резултат.