Алегри: Казах на президента, че оставам в клуба

Старши- треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри обобщи мача-реванш от 1/4- финалите на Шампионска лига с Аякс (1: 2), след който тимът от Торино напусна  турнира.

"Проведохме добро първо полувреме, въпреки че действахме малко разхвърляно. Футболът е непредсказуем. След случайния гол в нас се появи страх. Второто полувреме  трябваше да е различно. Аякс напълно заслужи победата и достигна до полуфиналите на Шампионската лига.

Роналдо се опита да помогне на отбора, той ни даде много. Но когато отборът е в четвъртфиналите, всеки играч е важен. Липсваха ни четири-пет човека. Поради това загубихме нашата сплотеност, а това даде предимство на Аякс.

Бъдещето ми в клуба? Казах на президента на Ювентус, че ще остана. По-късно ще седнем с ръководството на клуба на масата за преговори и ще помислим за бъдещето на Ювентус", заяви Алегри.