Рома и Фиорентина поделиха по точка (видео)

Рома и Фиорентина не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно при резултат - 2:2 в среща от 30-ия кръг на Серия А. Първото попадение беше в полза на гостите, които поведоха в 12-ата минута, когато Херман Пецела надскочи Коларов при центриране от Корнер и отблизо не остави шанс на Миранте.

Само 120 секунди след това Николо Дзаниоло отигра с глава отлично подаване по въздух от страна на Джъстин Клуйверт и равенството бе факт - 1:1.

Двата тима си размениха и по един бърз гол през втората част. В 51-ата минута гостите се разписаха чрез Жерсон, който бе точен с помощта а рикошет. В 57-ата минута Клуйверт асистира към непокрития отляво Диего Пероти, за когото не бе проблем да се разпише, като това се оказа и последен гол в мача.