Икарди се завърна за победа на Интер, Лацио с изненадващо поражение срещу СПАЛ (видео)

Интер записа категоричен успех с 4:0 при визита си на Дженоа на "Луиджи Ферарис" в среща от междинния 30-и кръг в Серия А. Звездата на тима Мауро Икарди се завърна в игра и това веднага оказа позитивно влияние на играта на "нерадзурите". Аржентинецът реализира втория гол от дузпа в 40-ата минута, а след това асистра на Иван Перишич за третия гол в 54-ата минута. Преди това Роберто Галярдини откри резултата в 15-ата минута, а отново той бе точен в 80-ата минута, фикскирайки крайния резултат в този двубой.

В друг интересен двубой от този кръг - СПАЛ записа впечатляваща победа с 1:0 при домакинството си на Лацио. Мачът вървеше към нулево равенство, но в самия край Андреа Петаня се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тиаго Сионек и по този начин донесе важните три точки на сметката на считаните за аутсайдерите в първенството.