Милан с грешна стъпка срещу Удинезе (видео)

Милан не успя да запише победа и стигна само до 1:1 при домакинството си на Удинезе в среща от 30-ия кръг на Серия А. Кшищоф Пьонтек (44) даде аванс на своя тим. Кутроне центрира отляво на наказателното поле, а ударът с глава на Пьонтек бе отразен. Топката се върна у поляка, който отблизо реализира

Кевин Лазаня (65) възстанови равенството и фиксира крайния резултат. Фофана и Лазаня изградиха страхотна контраатака, при която последният бе изведен на стрелкова позиция и на празна врата реализира за 1:1

Лошите новини за Милан продължиха и с контузията на Пакета. Бразилецът стъпи на криво и в 39-та минута поиска смяна. Тепърва ще става ясно колко дълго ще бъде извън терените.

Така "червено-черните" имат само една точка в последните си три двубоя от първенството. "Росонерите" са с 52 точки, като тимът остана на този етап на четвъртата позиция, но при две победи на Лацио, който има 48 точки и два мача по-малко, "орлите" ще заемат последното място даващо право на участие в ШЛ.