Сампдория удари Милан - комична грешка на Донарума беляза мача (видео)

Милан загуби гостуването си на Сампдория с 0:1 в среща от кръга на Серия. Единственото попадение бе факт след комична грешка на Джанлуиджи Донарума в самото начало на мача. То падна още преди да бе изминала и минута от мача, когато при опита си да подаде една топка Донарума я прати в крака на Грегори Дефрел, а след последввалия рикошет кълбото се озова в мрежата му.

До края "росонерите“ така и не успяха да стигнат до изравнително попадение, а домакините можеха да вкарат и втори гол, но в средата на втората част гредата спаси Донарума.

В самия край на мача пък реферът прегледа ВАР, за да прецени дали може да бъде отсъдена дузпа за Милан за нарушение срещу Алесио Романьоли, но до тежко решение не се стигна.

В следващия кръг Самп гостува на Торино, докато Милан посреща Удинезе на "Сан Сиро".