Интер се справи със Сампдория в страхотен спектакъл (видео)

Интер победи с 2:1 Сампдория в мач от 24-ия кръг на Серия А, игран на стадион "Джузепе Меаца". Двата отбора направиха страхотен мач, като доста интересно бе след почивката, когато паднаха всички голове, при това в рамките на 5 минути.

Даниеле Д'Амброзио (73) откри резултата. Иван Перишич получи топката на тъча, тръгна по аутлинията, финтирайки защитник и пусна успореден пас към втора, където Данило Д'Амброзио отбеляза.

Резервата Маноло Габиадини (76) бързо възстанови равенството. След редица карамболи, топката стигна до нападателя, който със силен удар от наказателното поле матира Ханданович за 1:1. "Нерадзурите" обаче не бяха казали последната си дума и Раджа Наинголан (78) донесе важния успех.

След днешната победа грандът от Милано възстанови преднината си от четири точки пред четвъртия Милан, който победи Аталанта с 3:1 късно снощи.